Wyposażenie biura

Biura firmy to jej wizytówka, przez pryzmat urządzenia biura często oceniamy firmę już w czasie pierwszego kontaktu, dlatego aranżacja wnętrz biurowych nabiera obecnie coraz większego znaczenia w świecie biznesu. Dobra organizacja stanowiska pracy jest również wymogiem wielu najróżniejszych przepisów nakładanym na pracodawców, właścicieli firm, kierujących instytucjami. K&M to firma z doświadczeniem, która może pomóc w zakresie aranżacji biur i banków. Aranżacja wnętrz biurowych wykonywana jest w oparciu o projekty komputerowe, które umożliwiają obejrzenie wizji wyglądu biura w wersji 3D. Firma dostarcza potrzebne meble biurowe Gorzów, zarówno ekskluzywne, jak i te najprostsze.

Dostarczane na wyposażenie biura szafy, stoły, biurka, krzesła, fotele biurowe są kupowane u producentów. Firma dostarcza nie tylko meble z kompletów innych producentów, ale również sama wykonuje meble na zamówienie oraz dorabia meble, których nie ma w kompletach. Firma wykonuje swoje usługi na terenie całej Polski. Firma jest w stanie wykonać aranżacje biur również za granica Polski. Kompleksowe wyposażenie pomieszczeń biurowych i bankowych, to tylko jedna z dziedzin działalności firmy, która prowadzi w Gorzowie sklep z meblami biurowymi oraz internetowy internetowy sklep meblowy. Zapraszamy do korzystania z naszych propozycji współpracy, chętnie pomożemy w urządzeniu biura.

Główna oferta sklepu internetowego firmy to fotele obrotowe takie jak poniżej. Zapraszamy do sklepu (Fotele Ergomax Flexi).

Fotel Ergomax Nefil materiał (9)      Fotel Ergomax Nefil materiał (4)      Fotel Ergomax Nefil X (6)      Fotel Ergomax Nefil X (2)      Fotel biurowy Ergomax Nefil - skóra (1)